Chwila przyjemności - pachnące mydełka

Mydełka, które oprócz właściwości myjących mają zdolność poprawiania nastroju i wywoływania uśmiechu...

Choć coraz bardziej popularne są mydła w płynie , większość z nas nadal używa tych w kostce. Chodzą słuchy, że kosmetyki te wysuszają skórę i zostawiają na niej osad , jednak dotyczy to w dużej mierze tych tańszych i popularnych egzemplarzy.

Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz łagodniejszych i piękniej pachnących mydełek. Istnieją silnie antybakteryjne, kremowe, zapachowe. My skupimy się na tych ostatnich, których używanie należy do najbardziej przyjemnych i relaksujących .

Wiele firm oferuje nam całe serie mydełek o pięknych zapachach i wymyślnych opakowaniach . Nie należą one do tanich, ale możemy mieć pewność ich wysokiej jakości i estetycznego wykonania. Taki drobiazg świetnie nadaje się na prezent , ale tylko dla bliskiej osoby, która nie przyjmie tego za złą kartę. Do wyboru mamy dość tanie, ale i niewielkie, np. malutkie owocowe mydełka z Oriflame; krojone kolorowe i pachnące z mydlarni ; ekskluzywne o zapachach perfum; piękne i pełnowymiarowe ze średniej półki cenowej, np. Aquolina, Acca Kappa czy Bronnley . Jeśli nie chcemy wydawać większej ilości pieniędzy, a mydełko ma nam po prostu służyć w łazience, można rozejrzeć się pośród standardowych marek, np. Fa czy Palmolive, które także mają bardzo bogatą ofertę zapachową .

Niżej kilka z wymienionych przykładów pięknie pachnących i wyglądających małych przyjemności:

Pachnące mydełkaPachnące mydełka kolaż Lula.pl

Na kolażu: cytrusowe mydło Palmolive, 2,49 zł (merlinbeauty.pl); mydełko z nawilżającym kokosem i mleczkiem ryżowym Oriflame, 3,90 zł ; lawendowe mydł Pachnąca Szafa, 9,89 zł (merlinbeauty.pl); mydełko z antyoksydantami - winogronami i jeżówką Oriflame, 3,90 zł ; mydełko o zapachu piżma i jeżyny Aquolina, 19 zł (merlinbeauty.pl); miętowe mydełko Aquolina, 19 zł (merlinbeauty.pl); waniliowe mydło Fa, 2,49 zł (merlinbeauty.pl); gruszkowe mydło Acca Kappa, 25 zł (merlinbeauty.pl); mydełko Chanel No.5, 81 zł (sklep.vea.pl); winogronowe mydełko Aquolina, 19 zł (merlinbeauty.pl); mydełko o zapachu lukrecji i jeżyny Aquolina, 19 zł (merlinbeauty.pl); mydełko z jogurtem i mango do skóry wrażliwej Oriflame, 3,90 zł ; wiśniowe mydełko Aquolina, 19 zł (merlinbeauty.pl); mydełko z limonką i imbirem Oriflame, 3,90 zł ; mydełko Chanel Coco Mademoiselle, 81 zł (sklep.vea.pl); cytrynowe mydło Bronnley, 13,49 zł (merlinbeauty.pl); kwiatowe mydło Bronnley, 27,49 zł (merlinbeauty.pl); mydełko Chanel No.19, 81 zł (sklep.vea.pl).

Anna Szulc

Czerwony lakier do paznokci

Czytaj w Znam.to: Lipstic Matte Mac

Więcej o: