Odświeżony 25 magazine

Pierwszy numer odświeżonego czasopisma 25 magazine ma trzy okładki. Wszystkie autorstwa Marcina Tyszki, który zrobił też kilka sesji. W numerze możemy zobaczyć też zdjęcia Mateusza Stankiewicza i piękną Kasię Struss.

25 magazine to czasopismo, które prowadzi Sasha Knezevic . Stroną artystyczną zajęła się jego życiowa partnerka Anja Rubik . Do współpracy zaprosili swoich znajomych, którzy piszą relacje z wydarzeń, podróży, biorą udział w sesjach i robią zdjęcia. czekając na ich pierwszy numer mieliśmy nadzieję, że pojawią się polskie akcenty. Anja nas nie zawiodła. Zaprosiła do współpracy Marcina Tyszkę , Kasię Struss i Mateusza Stankiewicza , który zrobił zdjęcia do najnowszej kampanii Gino Rossi .

25 magazine25 magazine fot. 25magazine.com

Pierwszy numer pod władzą Sashy i Anji ma trzy okładki. Abbey Lee Kershaw , Constance Jablonski i Karlie Kloss zostały sfotografowane przez Tyszkę. Każda z modelek hipnotyzuje spojrzeniem, lecz wyglądają zupełnie inaczej. Która wyszła najlepiej?

Anja i Sasha prowadzą czasopismo

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć i przeczytać niektóre artykuły to zapraszamy na stronę 25 Magazine ! Kolejne wydanie 25 Magazine pojawi się 25 maja !

Najbardziej podoba mi się okładka z:
Więcej o: