Lindsay Lohan i Terry Richardson w tarapatach

Sesja Lindsay Lohan wykonana przez Terry'ego Richardsona dla francuskiego magazynu Purple wywołała wiele kontrowersji. Lohan w koronie cierniowej na głowie i z papierosem w ręku przybiera obsceniczne pozy graniczące z pornografią. Zdjęcia uruchomiły lawinę krytyki, ale to nie koniec problemów Lohan i Richardsona.

Sesja jest kontrowersyjna , ale z drugiej strony aż do bólu przewidywalna Lohan , używki i niestosowne zachowania to żadna nowość. Poza ukrzyżowania i korona cierniowa na głowie to łatwa prowokacja . Środowiska katolickie oczywiście nie pozostały obojętne i zarzuciły Lohan "bezdomność duchową".

Lohan w swoich udziwnionych pozach i opadającej bieliźnie nie wygląda źle, ale po zdjęciach Richardsona można się było więcej spodziewać.

Lohan doskonale odnalazła się w konwencji Terry'ego.Lohan doskonale odnalazła się w konwencji Terry'ego. Purple mag

Ostatnio Lindsay nie ma szczęścia w życiu. Podziękowano jej za współpracę z Ungaro , wyrzucono z kilku pokazów mody. Jednak Lohan się nie poddaje i właśnie rozpoczęła pracę nad kolekcją torebek we współpracy z marką Ed Hardy . To już jej trzecia próba projektowania torebek, może tym razem odniesie sukces.

Lohan doskonale odnalazła się w konwencji Terry'ego.Purple mag

Terry Richardson , znany z kontrowersyjnego,obscenicznego i humorystycznego stylu swoich zdjęć, stał się fotografem kultowym i uwielbianym przez gwiazdy. Ostatnio jednak posypały się na niego słowa krytyki. Jedna z jego byłych modelek Rie Rasmussen, znana z walki o prawa kobiet , oskarżyła go o promowanie looku lolity i heroin chic ; niepełnoletnich, uzależnionych od heroiny i wykorzystywanych seksualnie dziewczyn. Do krytyki przyłączyła się inna modelka Jamie Peck, która kiedyś pozowała Terry'emu i twierdzi, że fotograf również podczas sesji przekracza granice przyzwoitości , insynuując modelkom obsceniczne zachowania.

Lohan doskonale odnalazła się w konwencji Terry'ego.Purple mag

Richardson ustosunkował się do tych oskarżeń na swoim blogu:

Jest mi przykro z powodu fałszywych oskarżeń. Czuję się zaszczycony pracując z tyloma wspaniałymi osobami. Zawsze liczę się z osobami, z którymi pracuję i mam do nich dużo szacunku. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy wspierają mnie i moją pracę. Dziękuję, to dużo dla mnie znaczy.

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO.COM/ForumBOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO.COM/Forum BOBBY RACHPOOT/BIGPICTURESPHOTO.COM/Forum

Więcej o: