Kasia Struss w sukniach Atelier Versace

Kasia Struss wygląda zachwycająco w pięknych sukniach z kolekcji haute couture Atelier Versace na wiosnę/ lato 2010.

Polka może pochwalić się wieloma sukcesami w modelingu. Pnie się po szczeblach kariery i w rankingu models.com zajmuje 14 miejsce . Jej urodę doceniła sama Donatella Versace i choć uroda Kasi nie kojarzy się z szykownymi sukniami, to wybór Polki był strzałem w dziesiątkę .

Kasia hipnotyzuje , a jej energia jest prawie namacalna. Wygląda, jak piękna, pewna siebie kobieta, która wie, że może osiągnąć to, co sobie zaplanowała. Zachwyca i jest tego świadoma, ale nie ma w tym zbytniej pewności siebie ani wywyższania się. Modelka pokazała klasę i udowodniła, że zna się na tym co robi. Umie pozować i dostosować się do stylistyki firmy.

Suknie z kolekcji haute couture Versace zainspirowane były stylem antycznych Greków i Rzymian . Jest dużo drapowań, skosów i lejących się materiałów. Kreacje są ozdobione kryształkami Swarovskiego, a uwagę zwraca różnorodność fasonów. W kolekcji pojawiają się suknie - zbroje i charakterystyczna dla projektów Donatelli sylwetka klepsydry , a misterne kroje doskonale podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Projekty z linii Atelier Versace to luksus, który sprawia, że uroda kobiety rozkwita.

Najbardziej podoba mi się suknia:
Więcej o: