Gwiazdy walczą z rakiem

Kylie Minogue, Claudia Schiffer i Sienna Miller wzięły udział w kampanii Fashion Targets Breast Cancer, wspierającej walkę z rakiem piersi.

Kylie Minogue , która 4 lata temu chorowała na raka piersi, dziś jest osobiście bardzo zaangażowana w akcję. Wraz z Claudią Schiffer i Sienną Miller wzięła udział w sesji zrobionej przez znanego fotografa Mario Testino . Na zdjęciach modelki pozują owinięte w białą płachtę z nadrukowaną tarczą - to jednocześnie logo Fashion Targets Breast Cancer i symbol kobiety - ofiary, którą może dotknąć choroba.

Kampanię zainicjował w 1994 roku Ralph Lauren . Początkowo w sprzedaży były tylko koszulki z logo kampanii, dziś w akcji uczestniczy wiele marek odzieżowych, między innymi Topshop , River Island , Warehouse i Laura Ashley, Marks&Spencer , Whistles , Coast . W ich ofercie pojawiły się czarno-białe ubrania, zaprojektowane specjalnie pod kątem akcji. 30 procent z ich sprzedaży wpłynie na konto fundacji Breakthrough Breast Cancer. Szczegóły akcji i pełną kolekcję możecie zobaczyć na stronie Fashion Targets Breast Cancer . Ubrania  można kupić w Anglii i w sklepach internetowych marek.

Bluzka River Island 24,99 funtów, spódnica River Island 14,99 funtów, bluzka Topshop 16 funtów, kapelusz River Island 12,99 funtów, botki River Island 24,99 funtów, szal River Island 16,99 funtów, sukienka Olivia Rubin, My-wardrobe.com 257 funtów, bluzka w paski Warehouse 25 funtów, sweterek w groszki Laura Ashley 55 funtów

Sceniczne kreacje gwiazd

Kylie Minogue Kylie Minogue  Kylie Minogue fot. By Ken McKay Rex Features

Czytaj w Znam.to: Drapiąca Kokietka dla kokietek

Więcej o: