Mała czerwona w stylu Kim Kardashian

Kolejny raz widzimy Kim w czerwonej kreacji. Nie dziwi nas upodobanie celebrytki do tego koloru. Czerwona sukienka to ubranie, które warto mieć w szafie. Gwarantuje ponadczasowy i wyjątkowy look. Sprawdź nasze propozycje.

W czerwonej kreacji Kim ostatnio pojawiła się na imprezie Kelly Rowland "I heart my girlfriends". Krótka, połyskująca sukienka zestawiona z opaloną skórą daje dosyć krzykliwy efekt.

ROBERT KESHISHIAN / LONDON ENT.//Robert Keshishian / London Ent.

W wersji bardziej stonowanej i eleganckiej gwiazda wystąpiła na lutowym pokazie "The Heart Truth Red Dress Collection". Wówczas miała na sobie długą, asymetryczną, drapowaną, zwiewną suknię Marchesa . W obu przypadkach gwiazda niesamowicie przyciąga wzrok.

AP/Evan Agostini

Naszym zdaniem czerwona sukienka to świetny pomysł na wiosenne odświeżenie garderoby . Czerwień jest ponadczasowa i kobieca i na pewno nie raz będziecie miały na nią ochotę. Szczególnie po burej zimie. Znalazłyśmy dla Was kilka propozycji .

H&M, Garden Collection 159zł, New Look ok 110zł, Top Secret 119zł, Miss Selfridge ok.150zł, Miss Selfridge ok. 195zł (od góry, od lewej)

Czytaj w Znam.to: Bezkrompromisowy. Kochaj albo rzuć!

Więcej o: