Fendi kontynuuje współpracę z Anją Rubik

Anja Rubik jest twarzą kampanii Fendi na wiosnę/lato 2010 i prawdopodobnie będzie też reklamować kolekcję na jesień/zimę.

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego Karla Lagerfelda do jesienno/zimowej kampanii Chanel , która obyła się w Nowym Jorku. Zgodnie z doniesieniami w NY odbyła się też sesja reklamowa marki Fendi , w której wzięła udział Anja Rubik . Przedstawiciele firmy, ani polska modelka na razie nie potwierdzili tych informacji, ale jeśli to prawda, to Anja po raz drugi będzie twarzą włoskiego domu mody. Ciekawe, czy kampania na jesień/zimę będzie utrzymana w klimacie zbliżonym do reklam Fendi na ten sezon?

Anja Rubik w kampanii Fendi (wiosna/lato 2010)Anja Rubik w kampanii Fendi (wiosna/lato 2010) Anja Rubik fot. fendi.com

W wiosennej kampanii Fendi Karl Lagerfeld pokazał swoją subtelną stronę. Sławny projektant mistrzowsko operuje naturalnym światłem. Zdjęcia są niezwykle klimatyczne . Przyroda pokazana została w łagodny sposób, a każda fotografia przenosi nas w inne miejsce - raz jest to leniwy dzień w słonecznej Grecji, wiosna w sadzie lub wyprawa na safari. Przepiękna sceneria i eteryczne, delikatne kolory natury doskonale kontrastują z prostymi stylizacjami Anji.

Anja Rubik w kampanii Fendi (wiosna/lato 2010)Anja Rubik w kampanii Fendi (wiosna/lato 2010) Anja Rubik fot. fendi.com

Marka: Fendi

Sezon: wiosna/lato 2010

Modelka: Anja Rubik

Fotograf: Karl Lagerfeld

Więcej o: