Z szafy gwiazd: naszyjnik Olivii Palermo

Podoba Wam się stylizacja Olivii? - Jest zupełnie w zasięgu naszych możliwości. Celebrytka nie ma na sobie góry złota, ale ubrania z sieciówek, a konkretnie - z Topshopu.  

Olivia potrafi znaleźć idealny złoty środek między wieczorowym "przebraniem", a codzienną stylizacją. Taki zestaw nadaje się zarówno na co dzień jak i wieczorowe wyjście . Nam taka stylizacja wydaje się idealna np. na randkę . Podoba nam się pomysł białego zestawu. Nie jest oryginalny, ale szczerze - która z nas często nosi monochromatyczne białe zestawy ? Dlatego ten pomysł wciąż robi na nas duże wrażenie.

Olivia PalermoOlivia Palermo AP Photo

Olivia pojawiła się w nim na nowojorskiej premierze filmu "Paper Man". Udało jej się stworzyć uniwersalny zestaw niedużym kosztem. Ma na sobie spódnicę, szpilki i korale firmy Topshop . Jedyna bardziej kosztowna rzecz to kopertówka Alexa, Mulberry .

Duży naszyjnik to świetny pomysł na urozmaicenie stroju. Czarne korale z wielu sznurów "komplikują" stylizację. Współgrają z paskami bluzki i szpilkami, nadają zestawowi charakteru.

Olivia Palermo

Korale Topshop ok. 130zł, kopertówka Alexa, Mulberry ok. 1600zł , lakierowane czarne szpilki Aldo 250zł, spódnica River Island 110zł, bluzka River Island ok. 120zł.

W stylu: 3 stylizacje Olivii Palermo

Olivia PalermoOlivia Palermo (fot. East News)

Więcej o: