Pokaz Michała Starosta - wideo

Pod koniec marca odbył się pokaz Michała Starosta zatytułowany "Klasycznie zaklęta w piękno". Mamy dla Was relację wideo!

Michał Starost projektowaniem mody rozpoczął na początku lat 90. po ukończeniu klasy rzemieślniczej Cechu Gdańskiego. Na początku realizował indywidualne zamówienia w atelier w Sopocie, a pierwszy pokaz zorganizowały jego ówczesne klientki. Michał jest ulubionym projektantem m.in. prezenterki BBC Ewy Ewart.

Pokaz Michała Starosta 'Klasycznie zaklęta w piękno' 31 marca 2010 Pokaz Michała Starosta "Klasycznie zaklęta w piękno" 31 marca 2010  Michał Starost fot. EAST NEWS

Swoją najnowszą kolekcję projektant nazwał "Klasycznie zaklęta w piękno " porównując ponadczasową klasykę do lodów Arktyki, które są równie nieprzemijające. Podczas tworzenia Michał inspirował się barwami półkuli północnej - od zorzy polarnej po klify, plażę i fiordy Skandynawii . Stworzył kolekcję adresowaną do subtelnych i świadomych siebie kobiet. Po raz pierwszy projektant przygotował również modele męskie.

Pokaz kolekcji "Klasycznie zaklęta w piękno" Michała Starosta odbył się 31 marca 2010 w Muzeum Plakatu w Wilanowie. Zobaczcie relację wideo .

Pokaz kolekcji Michała Starosta

Więcej o: