Która lepiej: AnnaLynne McCord czy Elle Macpherson

Podarte jeansy to kontrowersyjny pomysł, mogą kojarzyć się kiczowato. AnnaLynne McCord i Elle Macpherson nie boją się takich zarzutów. Która gwiazda Waszym zdaniem wygląda lepiej?

AnnaLynne McCord i Elle Macpherson wybrały jeansy firmy DIESEL .

Elle nosi spodnie w bardziej sportowym, miejskim stylu. Zestawiła je z szarą bluzą, chustą i zamszowymi botkami. Dziurawe jeansy pasują do takiej "niedbałej" wersji, wyglądają raczej punkowo niż bazarowo.

Elle MacPhersonElle MacPherson East News/ Splash News

Elle MacPherson

AnnaLynne wybrała najbardziej typowy zestaw - jeansy plus szary top. Dziurawe jeansy wraz z czarnym, skórzanym paskiem kontrastują z kobiecymi, kremowymi szpilkami open toe i miętową torebką na łańczuszku . To tworzy lekką mieszankę młodzieżowego i kobiecego stylu.

AnnaLynne McCordAnnaLynne McCord East News/ Rex Features/ BDG

AnnaLynne McCord

Mimo że podarte jeansy to kontrowersyjne ubranie, naszym zdaniem obu gwiazdom udało się uniknąć obciachu. Bardziej podoba nam się AnnaLynne , ponieważ jej zestaw wydaje się bardziej dopracowany w szczegółach . Podobają nam się przekornie eleganckie dodatki aktorki.

A Waszym zdaniem która gwiazda wygląda lepiej?

Która lepiej: Charlize Theron czy Jenna Elfman?

Charlize Theron fot. East News Jenna Elfman fot. AP PhotoCharlize Theron fot. East News Jenna Elfman fot. AP Photo Charlize Theron fot. East News Jenna Elfman fot. AP Photo

Która z gwiazd wygląda lepiej?
Więcej o: