Nowa edycja zapachu YSL Parisienne

Tym razem Kate Moss - kobieta Parisienne - wkracza w światło miasta i ukazuje się w blasku dnia w niebotycznych szpilkach YSL. Nowy flakon wody toaletowej, jest bardziej strzelisty, krystaliczny, o wysmuklonym kształcie, a sam zapach został wzbogacony o akord mineralny, by przywodzić myśli o poranku.

Nowe wydanie wody toaletowej Parisienne marki Yves Saint Laurent wejdzie na rynek od czerwca 2010 . Zmianom uległ między innymi flakon, który stał się bardziej smukły, a jego różnorodne refleksy mają oddawać atmosferę miasta, która zmienia się z upływem godzin, przypominając, że w Paryżu kobieta nigdy nie jest wciąż ta sama, choć zawsze pozostaje Paryżanką.

W nucie głowy odnajdujemy akord winylowy z leciutką goryczką kwaskowego owocu żurawiny. Ten pierwszy kojarzy się z bardzo nowoczesną kobiecością, przywodzi na myśl lakierowane, lśniące powierzchnie, błysk i stukot metalowych szpilek po paryskim bruku.

Na czym polega nowość? Woda toaletowa Parisienne zyskała akord mineralny, inspirowany miastem o świcie, kiedy pierwsze promienie słońca padają na wilgotne od rosy chodniki. Nuty rosy uzyskano dzięki metalicznym aldehydom: są świeże, płomienne, roziskrzone.

Nuta serca to zanurzenie w przepychu damasceńskiej róży, bujnej i zmysłowej, będącej wyrazistym podpisem tego kwiatowego zapachu. Dodatek konwalii nadaje wodzie toaletowej aury powściągliwej łagodności i subtelnej delikatności. Wreszcie liść fiołka wprowadza do kompozycji szczególną nutę: bardzo naturalną, chrupką i soczystą.

Piżmo w nucie bazy jest potwierdzeniem zmysłowej obietnicy zapachu: w pełnym blasku dnia stanowi zapowiedź poruszających chwil nadchodzącej nocy. Irys to jeden z najcenniejszych składników perfumeryjnych - kilogram kosztuje ponad 10 tysięcy euro! Daje on akcent pudrowy, ciepły, mocny, choć subtelny. I wreszcie zamsz dopełniający nasyconą głębię, który daje wrażenie aksamitnej miękkości. Słodkawa zmysłowa, ciepła skórna nuta, odwołująca się do erotycznego magnetyzmu nagiej skóry!

Tak wyglądała poprzednia wersja buteleczki (nową możecie zobaczyć w galerii):

Kate Moss dla YSL ParisienneKate Moss dla YSL Parisienne mat. prasowe

Rekomendowana cenadetaliczna nowej wersji Parisienne:

50 ml - 270 zł, EDT 90 ml - 360 zł

Dostępność:

od czerwca 2010

Jak będziesz malowała paznokcie tej wiosny?

Więcej o: