Syoss, profesjonalna pielęgnacja włosów w domu

Każda z nas marzy o tym by włosy na co dzień wyglądały jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Nowa linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów SYOSS może nam w tym pomóc.

SYOSS jest marką kosmetyków, która stworzona została przy udziale profesjonalistów - fryzjerów oraz stylistów, którzy jak nikt inny wiedzą jak zapewnić kobietom to, czego oczekują, czyli profesjonalny wygląd na co dzień.

Włosy każdego z nas są inne i dlatego do codziennej pielęgnacji trzeba wybrać to co jest dla nas najważniejsze. SYOSS proponuje 5 rodzajów linii pielęgnacyjnych :

SyossSyoss Syoss

SYOSS SHINE BOOST - jeżeli twoje włosy są suche i bez połysku, ta linia jest dla ciebie. Witamina B3 oraz pantenol dodatkowo sprawia, że struktura włosa jest wygładzona co nadaje im świetlisty blask. Linia zawiera szampon, balsam, oraz odżywkę w spray'u bez spłukiwania.

SYOSS REPAIR THERAPY - często farbowanie, rozjaśnianie, lub prostowanie niszczy nasze włosy. Stają się matowe i łamliwe. Ta linia służy regeneracji suchych i zniszczonych włosów. Wzmacnia je, oraz zapobiega ich łamaniu, oraz rozdwajaniu się końcówek. Oprócz szamponu i balsamu mamy w tej serii 2 - minutową intensywną maseczkę.

SYOSS COLOR PROTECT - pomaga chronić włosy przed blaknięciem koloru. Szampon delikatnie myje, głęboko pielęgnuje i zapewnia długotrwały intensywny blask koloru, balsam ułatwia rozczesywanie i zapewnia gładkość dodatkowo możemy użyć też intensywnej maseczki.

SYOSS VOLUME LIFT - chcesz uzyskać efekt podniesionych włosów. Bez wałków też jest to możliwe. Ta linia ma za zadanie odciążyć włosy, wzmocnić je u samej nasady i zwiększyć ich objętość. Włosom suchym i delikatnym dodaje siły. w skład linii wchodzi szampon i balsam, bez dodatkowych odżywek, aby nie obciążać włosów.

SYOSS NUTRILION OIL CARE (NOWOŚĆ!) - masz długie włosy, i ciągły problem z ich łamaniem i rozdwajaniem? Sięgnij po serię z cennymi olejkami, która została stworzona z myślą o długich włosach wymagających szczególnej opieki. Odbudowuje je głęboko w ich wnętrzu. Krok pierwszy to delikatnie myjący szampon, krok drugi to balsam, który ułatwia rozczesywanie wygładzając powierzchnię zniszczonych włosów. Pielęgnacja jest prostsza i bardziej skuteczna.

Wszystkie kosmetyki SYOSS dostępne są w sklepach i drogeriach na terenie całego kraju.

Przykładowe ceny:

szampon: 14,99 zł/ 500 ml

odżywka: 14,99 zł/500 ml

odżywka w spray'u: 14,99zł/500 ml

2 minutowa maseczka: 14,99 zł/500 ml

Katarzyna Bigos

A wy co myślicie o kosmetykach SYOSS? Podzielcie się z nami opinią!

Więcej o: