Sukienka noszona tyłem na przód - hit czy kit?

Na hollywoodzkiej premierze filmu "Mother and Child" Amanda Seyfried wystąpiła w sukience założonej tyłem na przód. To nie pierwsza gwiazda, która zdobyła się na taką kreatywność.

Sukienka Amandy pochodzi z jesienno - zimowej kolekcji Bodyamr . Nie wiadomo czy założenie jej tyłem na przód było świadomym zamiarem aktorki . Sukienka nie pozostawia wielu wątpliwości. Jeżeli ta stylizacja jest wynikiem pomyłki, to przyznajemy, że dosyć osobliwej. Podejrzewamy jednak, że Amanda celowo postanowiła wykazać się kreatywnością.

Bodyamr, kolekcja jesień/ zima 2010Bodyamr, kolekcja jesień/ zima 2010 Bodyamr, kolekcja jesień/ zima 2010

Bodyamr, kolekcja jesień/ zima 2010

Sam pomysł nie jest oryginalny. Na podobny w zeszłym roku wpadła Angelina Jolie . Na rozdaniu nagród aktorskich SAG pojawiła się w długiej sukni z kolekcji Max Azria . Wówczas spotkał się on z przychylnymi komentarzami . Odsłonięte plecy były ciekawą alternatywą dla dużego dekoltu.

Wersja Amandy budzi wątpliwości. Czy aby na pewno aktorka zyskała na tym osobliwym rozwiązaniu? Założyłybyście sukienkę tyłem na przód?

Max Azria, kolekcja wiosna/lato 2009. Angelina Jolie na rozdaniu nagród aktorskich SAG, 01.2009Max Azria, kolekcja wiosna/lato 2009. Angelina Jolie na rozdaniu nagród aktorskich SAG, 01.2009 Zeppelin/ Rex Features/ East News

Max Azria, wiosna/ lato 2009

Króliczek Playboya - hit czy kit?

Max Azria, kolekcja wiosna/lato 2009. Angelina Jolie na rozdaniu nagród aktorskich SAG, 01.2009Bridget Jones

Sukienka noszona tyłem na przód to:
Więcej o: