Anna Jagodzińska i Garrett Neff

Hiszpańska marka Blanco do promowania swojej kolekcji na wiosnę/lato 2010 zatrudniła Annę Jagodzińską. Pięknej modelce towarzyszył przystojny Garrett Neff.

Pierwsze zdjęcia promocyjne wiosennej kolekcji Blanco na 2010 były czarno-białe , a modele byli nadzy. Fani marki byli zaskoczeni, ale okazało się, że to jedynie zwiastun mający podgrzać atmosferę. Jakiś czas później do sieci trafiły kolejne fotografie, które zachwyciły kolorowymi stylizacjami . Kolekcję reklamuje Polka - Anna Jagodzińska i Amerykanin uznany za jednego z najprzystojniejszych modeli - Garrett Neff . Pasują do siebie idealnie.

Kampania Blanco (wiosna/lato 2010) - Anna JagodzińskaKampania Blanco (wiosna/lato 2010) - Anna Jagodzińska fot. mat. prasowe Blanco

Ubrania z kolekcji Blanco na wiosnę/lato 2010 są barwne i wesołe . Doskonałe połączenia kolorów wprawiają w pozytywny nastój i idealnie sprawdzą się latem. Niektórzy obawiają się kolorowych ubrań i bajowych nadruków, ale styliści Blanco udowadniają, że nie ma w tym nic infantylnego . Anna i Garrett świetnie wyglądają w strojach ozdobionych wesołym motywem z bajek Disneya .

Kampania Blanco (wiosna/lato 2010) - Garrett NeffKampania Blanco (wiosna/lato 2010) - Garrett Neff fot. mat. prasowe Blanco

Kampania: Blanco

sezon: wiosna/lato 2010

fotograf: Huner & Gatti

modele: Anna Maria Jagodzińska, Garrett Neff

Blanco spring summer 2010

Kampania Blanco (wiosna/lato 2010) - Anna Jagodzińska i Garrett Neff

Więcej o: