Olśniewające kreacje Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ostatnio intensywnie zajmuje się promocją filmu "Plan B" (The Back-up Plan), w którym zagrała główną rolę. Zobaczcie kreacje, w jakich wystąpiła podczas kwietniowych pokazów filmowych i imprez. Która podoba Wam się najbardziej?

W filmie "Plan B"

Jennifer

zagrała kobietę, która zaniepokojona upływającym czasem decyduje się na sztuczne zapłodnienie. Będąc w ciąży poznaje mężczyznę swoich marzeń...

Polska premiera filmu odbędzie się 11 czerwca.

Przygoda aktorska wyraźnie służy mamie bliźniąt . Jennifer wygląda olśniewająco i widać, że starannie przygotowała kreacje , w których promuje swój film. We wszystkich wygląda olśniewająco, ale na pewno macie swój typ. Która podoba Wam się najbardziej? Głosujcie!

Na pokazie filmowym w Miami Jennifer pojawiła się w sukience Monique Lhuillier . Do niej dobrała kopertówkę w panterkę Christiana Louboutina Maykimay oraz szpilki Lanvin . Dzięki długim rękawom i zabudowanemu dekoltowi sukienka w odważny wzór nie wygląda krzykliwie. Piosenkarka odważnie zestawiła dwa różne desenie panterki - na sukience i na kopertówce.

Podczas "US Weekly Hot Hollywood Style Issue Event" piosenkarka miała na sobie suknię Georgesa Chakry z wiosennej kolekcji couture. Pudrowy róż sprawia, że ekstremalnie krótka sukienka wygląda sexy, ale nie wyzywająco. Niestety piosenkarce spod sukienki wystaje push up .

Na premierze "Planu B" w Los Angeles J Lo wystąpiła w kreacji Gianfranco Ferre , srebrnych, satynowych szpilkach peep toe Salvatore Ferragamo oraz z kopertówką Christiana Louboutina . Monochromatyczny zestaw urozmaicają gry z fa kturą, deseniem i formą.

W Nowym Jorku piosenkarka pojawiła się w sukni i szpilkach Lanvin (tych samych co na pierwszym zdjęciu). Złotej, wyszywanej cekinami kreacji charakteru dodała przewiązana w tali czarna wstążka.

Która kreacja Jennifer podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: