Rozmyta okładka Elle

Czasopisma coraz częściej decydują się na oryginalne rozwiązania graficzne. Zgadłybyście, kto jest gwiazdą czerwcowej okładki brytyjskiego Elle?

Brytyjski Elle lubi ostatnio eksperymenty graficzne. Niedawno pisałyśmy o powrocie rysunku na okładki . Tym razem wydawcy Elle wrócili do fotografii, ale tak rozmytej, że trudno ocenić, kto na niej jest. Na okładce umieścili podpowiedź, że to Kylie Minogue . Ale mógłby to być prawie każdy. Czy Elle chce nam uzmysłowić, jak bardzo umowne jest to, co przeważnie widzimy na okładkach? Być może to tylko nowy pomysł, który ma rozwiać nudę typowych sesji okładkowych. Okładka jest równie tajemnicza co hasło "Come into my world ". Autorem zdjęcia Kylie jest David Slijper , który fotografował wiele gwiazd, ale dotychczas były to konwencjonalne, wyczyszczone zdjęcia.

Niestety brytyjskie Elle wciąż nie ma na tyle odwagi, żeby oryginalną okładkę umieścić na ogólnodostępnym numerze magazynu. Wydanie z "rozmytą" Kylie otrzymają jedynie osoby prenumerujące miesięcznik.

Szkicowana Demi Moore

Szkic Garance Dore dla Elle UK

Więcej o: