Siostra Agyness projektuje dla Uniqlo

Siostra sławnej modelki Agyness, Emily Deyn, w ubiegłym roku zajęła się projektowaniem, a już została zauważona przez japońską markę Uniqlo i stworzyła dla nich linię T-shirtów i topów.

Siostra Agyness otrzymała propozycję od japońskiej marki Uniqlo na zaprojektowanie linii T-shirtów i topów. Nie wiemy co było powodem nawiązania współpracy. Może to talent Emily, a może sławne nazwisko Deyn? Niemniej jednak młodsza siostra modelki otrzymała wielką szansę, którą może doskonale wykorzystać do promowania siebie.

Hussain DeynHussain Deyn fot. hussaindeyn.blogspot.com

Emily zajęła się projektowaniem w ubiegłym roku. Razem ze swoim najlepszą przyjaciółką Aliyah Hussain stworzyły koszulki z Królową Brytyjską , którą określają "the original gangste r". Jedną z nich podarowały Agyness w prezencie na urodziny i od razu zrobiło się o nich głośno. Modelka miała ją bowiem na sobie podczas nowojorskiego tygodnia mody w dniu pokazu Anny Sui . Wiele osób zapragnęło mieć podobny T-shirt.

Agyness Deyn w koszulce projektu siostryAgyness Deyn w koszulce projektu siostry Agyness Deyn fot. EAST NEWS

Kiedy przedstawiciele Uniqlo zwrócili się do Agyness z propozycją zaprojektowania dla nich kolekcji, ona poleciła swoją siostrę. Modelka związała się bowiem z Barneys Japan dla których stworzyła kolekcję " I AM by Agyness Deyn for Barneys Green ". Uniqlo zdecydowało się na nawiązanie współpracy z siostrą modelki, która zaprojektowała kolekcję T-shirtów. Linia jest prosta, a wyróżniają ją jedynie zdjęcia Polaroid, na których siostry Deyn spędzają czas w Nowym Jorku. Kolekcja pojawi się w sklepach Uniqlo 30 kwietnia .

Więcej o: