Kolekcja Pixie Lott dla Lipsy

Pixie Lott zaprojektowała dziewczęce, młodzieżowe ubrania dla angielskiej marki Lipsy. Kolekcja jest podzielona na "Pixie Party" i Pixie Festival". Zobaczcie zdjęcia!

W kolekcji imprezowej znajdują się dziewczęce sukienki . Zwierzęce motywy ; panterka, cętki nadają sukienkom charakterystyczny dla Pixie rockowy charakter .

Kolekcja festiwalowa jest mieszanką stylu boho i rockowego . Z założenia ma zawierać wszystkie, strategiczne dla "festiwalowego looku" ubrania. Można je łączyć na wiele sposobów, co jest praktyczne, jeśli rzeczywiście wzięłybyśmy je na wakacje. Denimową sukienkę w kwiaty albo szarą maxi dress można szybko na siebie wrzucić i wyglądać efektownie bez tracenia czasu na dobieranie zestawów.

Tych, którzy wątpią w realny wpływ gwiazd na ostateczny kształt projektowanych ubrań, piosenkarka zapewnia, że jej udział był "zasadniczy". Np. biała sukienka z falbanami podobno inspirowana jest sukienką vintage mamy Pixie.

Biała sukienka z kolekcji Pixie Party (występuje również w wersji kremowej) to najdroższe ubranie w kolekcji - kosztuje ok. 340zł. Sukienki kosztują średnio 250zł, bluzki 150zł, szorty 120zł. Lipsy wysyła ubrania do Polski.

Zobaczcie całą kolekcję Pixie w galerii zdjęć .

Jesienna kolekcja sióstr Olsen

Ashley, Mary Kate Olsen (East News), kolekcja Elizabeth&James, jesień/zima 2010

Więcej o: