Przegląd kreacji Lady Gagi

Zobaczcie kreacje z ostatnich występów Lady Gagi. Ciekawe w czym wystąpi na koncercie w Polsce?

W ramach trasy koncertowej Monster Ball 26 listopada Lady Gaga wystąpi w Hali Sopot-Gdańsk. Bilety, możliwe do kupienia od 12 maja, będą kosztowały od 209 do 650zł.

Zobaczcie ostatnie kreacje gwiazdy.

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Tabloid, Tokio.Lady Gaga na czerwonym dywanie w Tabloid, Tokio. Fot. Materiały prasowe

Na koncercie w Tokio Lady Gaga wystąpiła w kreacji zaprojektowanej przez Terence'a Koha . Kanadyjski artysta pochodzenia chińskiego już po raz kolejny współpracował z piosenkarką. Trzykrotnie zaprojektował dla niej oryginalne fortepiany, które później były licytowane na aukcjach charytatywnych. To on był pomysłodawcą obklejenia ciała sztucznymi perełkami przez Gagę. Wówczas inspiracją był jego projekt Boy by The Sea - rzeźba mężczyzny obłożonego 65 tysiącami pereł. Koh twierdzi, że projektując tokijską kreację inspirował się japońskimi strojami ślubnymi, ale ostatecznie jest tu bardziej widoczna tradycja zachodnia.

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Tabloid, Tokio.Rex Features/ East News

MACMAC MAC materiały prasowe

Na zamkniętym koncercie podczas gali w Metropolitan Museum of Art Lady Gaga wystąpiła w obcisłym, cielistym kombinezonie, wysadzanym kryształkami, zaprojektowanym przez Giorgio Armaniego .

Lady Gaga  Lady Gaga  McMullan/ Sipa/ East News

W kreacji Armaniego Lady Gaga wystąpiła również w programie "American Idol". Chociaż zagrała tylko dwie piosenki, postarała się o spektakularne efekty wizualne. Czarny, prześwitujący, koronkowy kombinezon Giorgio Armani nazwał "czystą fantazją". Projektant z dużą sympatią wypowiada się o Lady Gadze twierdząc, że jest "współczesnym, fascynującym fenomenem, a każdy jej występ to teatr".

Ciekawe czym zaskoczy Lady Gaga w Polsce?

Lady Gaga  Franc Micelotta/ Picutre Group/ East News

Lady Gaga

Lady Gaga - zgodnie z trendami

Więcej o: