Kolejna gwiazda wybrała Armaniego

Giorgio Armani nie zamierza przejść na emeryturę i cały czas tworzy. Jego najnowszym projektem jest dbanie o wizerunek sceniczny Alicii Keys podczas jej trasy koncertowej po Europie.

Na początku roku Giorgio Armani zaprojektował stroje dla Lady Gagi , teraz ubierze utalentowaną piosenkarkę Alicię Keys , która będzie nosić jego stroje podczas swojej europejskiej trasy koncertową "The Element of Freedom". Projektant przyjaźni się z piosenkarką od lat i współpracowali już razem wielokrotnie.

Włoch skompletował dla Alicii garderobę ze swoich linii Giorgio Armani i Emporio Armani . Piosenkarka będzie nosić m.in. skórzaną militarną kurtkę z wstawkami przypominającymi krokodylą skórę, suknię z jasnego szyfonu na jedno ramię oraz małą czarną z piękną falbaną. Każda z tych rzeczy została dodatkowo ozdobiona kryształami Swarovskiego, cekinami i innymi ozdobnymi aplikacjami.

Projekty Giorgio Armaniego dla Alicii KeysProjekty Giorgio Armaniego dla Alicii Keys Giorgio Armani, Alicia Keys fot. EAST NEWS/ mat. prasowe

Więcej o: