Z wybiegu: Katy Perry jak burza

Realistyczne nadruki na ubraniach rządzą od kilku sezonów. Mimo to Katy Perry w tunice w pioruny zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Tunika pochodzi z wiosennej kolekcji macedońskiego projektanta Risto Bimbiloskiego , nazywanego Risto . Swoje pierwsze kolekcje tworzył w Ohrydzie, zatrudniając lokalne szwaczki i krawcowe. W ten sposób podkreślał macedońskie pochodzenie i łączył lokalne wzornictwo z nowoczesnymi krojami. Został zauważony przez markę Louis Vuitton , z którą w 2006 roku współpracował przy męskiej kolekcji. Stara się jednak tworzyć pod własnym nazwiskiem. W 2009 roku zadebiutował w Nowym Jorku jako Risto . Jego projekty nawiązują do zjawisk występujących w naturze - galaktyk, odbić świateł na wodzie, dzikich zwierząt . Inspiracją dla wiosenno - letniej kolekcji była burza z piorunami oraz wybuch wulkanu w Chile, którego Risto był świadkiem.

Katy Perry z pewnością przyczyni się do popularności projektanta. Obecnie jego ubrania można kupić na stronie Opening Ceremony . Tunika Katy kosztuje 485 dolarów.

Świecąca sukienka Katy Perry - hit czy kit?

Katy PerryKaty Perry AP/ East News

Więcej o: