Premiera "Seksu w wielkim mieście 2"

Wczoraj w Nowym Jorku  miała miejsce uroczysta premiera "Seksu w wielkim mieście 2". Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall wróciły - czy wciąż tak samo stylowe?

Sarah Jessica Parker z wielu powodów przykuwała uwagę. Ze względu na presję głównej bohaterki aktorka jest pod szczególnym ostrzałem mediów. Tym razem powodem była również neonowa, żółta suknia z trenem, która przyćmiewała inne kreacje. Suknia pochodzi z najnowszej kolekcji Valentino.

Sarah Jessica Parker na premierze 'Seksu w wielkim mieście 2'Sarah Jessica Parker na premierze "Seksu w wielkim mieście 2" AP

Sarah Jessica Parker z rozbrajającą szczerością przyznała, z jak dużą presją wiąże się premiera "SATC 2":

Kręcenie filmu trwało bardzo długo. Przez cały czas musiałam wyjątkowo o siebie dbać, żeby dobrze wyglądać. Nie chciałabym przynieść wstydu moim dzieciom, rodzinie. Poza tym zawsze to wspaniale mieć możliwość pożyczenia pięknych kreacji.

Sarah nie pierwszy raz podkreśliła, jak bardzo różni się od swojej bohaterki Carrie:

To jak posiadanie alternatywnego życia, drugiej skóry, która jest zupełnie inna od mojej. To w pewnym sensie prowadzenie podwójnego życia.

Kristin Davis na premierze 'Seksu w wielkim mieście 2'Kristin Davis na premierze "Seksu w wielkim mieście 2" AP

Kristin Davis nie dała się przyćmić Sarze i założyła intensywnie różową suknię vintage Jeana Desses. Projektant słynął z drapowanych kreacji z szyfonu.

Kristin Davis na premierze 'Seksu w wielkim mieście 2'

Cynthia Nixon pozostała wierna klasyce i wybrała czerń. Suknię z haftowanymi, złotymi aplikacjami na piersi zaprojektowała Carolina Herrera . Zdobiona kryształkami kopertówka i duże kolczyki urozmaiciły stylizację. Podczas premiery aktorka również ustosunkowała się wobec bohaterki, którą gra, Mirandy:

Fani oczekują ode mnie, że na co dzień będę się ubierała w stylu Mirandy, ale niestety muszę ich zawieść. Posiadam większość płaskich butów.

Kim Cattrall postawiła na złoto w wydaniu Naeem Khan. Wzorzysta suknia z wzorzystą kopertówką w stylu retro to ciekawy zestaw na tle "monochromatycznych koleżanek". W podkreślającej sylwetkę kreacji Kim pokazała, że w wieku pięćdziesięciu czterech lat wciąż wygląda świetnie.

Polska premiera "Seksu w wielkim mieście 2" już w piątek!

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall na premierze 'Seksu w wielkim mieście 2'Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall na premierze "Seksu w wielkim mieście 2" AP

Wszystko co chciałabyś wiedzieć o SATC...

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall na premierze 'Seksu w wielkim mieście 2'AP/Charles Sykes

Więcej o: