Wybieramy kosmetyczne hity! Perfumy!

Dziś zaczynamy poszukiwania najpiękniejszych perfum. Ostatnio pisałyście o tym na naszym forum. Spośród waszych propozycji wybrałyśmy kilka. Oto one:

Przypominamy!!

Szukamy kosmetyków, które są absolutnie najlepsze ! Producenci firm kosmetycznych wręcz bombardują nas informacjami o coraz to nowszych i lepszych specyfikach, które nie mają sobie równych. My weźmiemy ich pod lupę!

Będziemy potrzebowali do tego waszej pomocy ! Spośród propozycji , które podamy - wybieracie i oceniacie ten, który jest zwycięzcą. Jeżeli nie znajdziecie na liście swojego faworyta - napiszcie o tym! Każdy komentarz z nazwą kosmetyku liczy się jako głos!

W tym tygodniu szukamy najpiękniejszych perfum.

Śledziłyśmy na naszym forum wasze wypowiedzi dotyczące perfum. Spośród nich wybrałyśmy kilka i to właśnie na nich będziecie mogły zagłosować.

1) Parisienne Yves Siant Laurent, cena: 50ml - 295zł

Wasza opinia:

Moim ostatnim odkryciem perfumowym jest 'Parisienne' Yves Saint Laurent. Jak sama nazwa wskazuje nawiązuje do Paryza i do zmyslowosci kobiet tam żyjących, do klimatu stolicy - tak bynajmniej ja to odbieram".

2) Calvin Klein Euphoria, cena: 100ml - ok. 200zł

3) Lancome Hypnose, cena: 50ml - 188zł

4) DKNY Be Delicious for Women, cena: 50ml - 164zł

Wasza opinia:

Zdecydowanie DKNY to jedne z ładniejszych i najpopularniejszych perfum. Bardzo lubię używać ich w lecie, bo są świeża, ale zima też ich zapach pasuje, ponieważ maja w sobie nutki szczypiące.

5) Chanel Coco Mademoiselle, cena: 100ml - 460zł

6) Burberry London Women, cena: 100ml - ok. 200zł

7) Calvin Klein Truth, cena: 100ml - ok 160zł

8) Givenchy Ange Ou Demon, cena: 100ml - 265zł

Wasza opinia:

Givenchy Ange Ou Demon - to moj ostatni wybór , trafiony w dziesiatkę. Są drogie, to fakt, ale bardzo kobiece , idealne na wieczorne wyjscie , długo sie utrzymują.

Większość cen i zdjęć perfum pochodzi ze strony: http://tagomago.pl/

Które perfumy uważasz za najpiękniejsze?
Więcej o: