Dla odzyskania równowagi skóry - nowość Keraskin Estetics

Według Keraskin Estetics idealna skóra ma swoje źródło w harmonii komórkowej. Poznaj nowe produkty!

Kiedy nasze komórki pozostają w stanie równowagi, zachowują ze sobą doskonałą komunikację. Keraskin Estetics definiuje nową koncepcję pielęgnacji skóry polegającą na odbudowie harmonii komórkowej.

Nowe produkty:

1) Immuniste - walczy z wolnymi rodnikami, które powstają na skutek stresu, działania słońca czy zanieczyszczeń. Obniżają naturalne zdolności ochronne skóry i w dużej mierze odpowiada za starzenie się skóry.Produkt zawiera Procysteinę, która wzmacnia i reguluje mechanizmy antyoksydacyjn e, pomagając bronic się komórkom przed wolnymi rodnikami. Skóra ma być bardziej zrewitalizowana , elastyczna i nawilzona.

2) Krem Rice Lift - wykorzystuje połączenie dwóch składników aktywnych: Diakatyle i Peptydów Ryżowych, które naturalnie wypełniają zmarszczki. Ma również zapobiegać pojawianiu się bruzd powstających na skutek mimicznych ruchów twarzy. Spłyca nierówności i redukuje zmarszczki. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

3) Serum - 3C - łączy w sobie trzy postacie witaminy C. Poprawia koloryt cery. Skóra jest bardziej świeża, gładka i wygląda zdrowiej.

4) Mleczko Lait N 27 - zanieczyszczenia i wszelkiego typu osady nagromadzone na skórze sprawiają, że wymaga ono odpowiedniego oczyszczenia. Zawarty w mleczku wyciąg z aminokwasów ma rewitalizować skórę.

5) Peeling Hydro-Scrub - zawarty w nim kompleks złuszczający kryje w sobie 2 rodzaje drobinek ścierających o dwóch rozmiarach. Wzbogacony jest o odżywczy olejek z róży. Pomaga utrzymać równowagę hydro-lipidową skóry.

6) Ant ycellulitowy krem Morphologiste - zawiera stężoną kofeinę, która pobudza rozkład tłuszczów. Przyspiesza mikrocyrkulację i wspomaga drenaż skóry

7) Mleczko do ciała Aqua - Lipidium Lait - ma wzmacniać naturalną równowagę skóry. Nawilzyć ją i odżywić oraz wzmocnić naturalną barierę ochronną.

Wadą kosmetyków jest to, że są drogie. Koszt waha się w granicach 200 - 400zł.

Letnie inspiracje firmy Pupa

Letnie inspiracje firmy PupaLetnie inspiracje firmy Pupa Mat. Prasowe - kolaż lula.pl

Więcej o: