Nowość - szampony i odżywki Garnier

Firma Garnier wprowadziła właśnie na rynek nową gamę szamponów i odżywek do pielęgnacji. Wychodząc z założenia, że wszystko co najlepsze, pochodzi z natury, postawili na naturalne,dobroczynne składniki.

Linia składa się z 7 gam i 19 produktów:

1) Aloes - szampon i odżywka dla wszystkich rodzajów włosów to połączenie aloesu znanego ze swych właściwości zmiękczających z lekką formułą bez obciążania włosów. Mają być one bardziej błyszczące, pełne energii i witalności.

2) Awokado i masło Karite dla włosów suchych i zniszczonych zawiera w sobie zmiękczający olejek awokado z odżywczym masłem karite.

3) Cytryna - szampon dla mężczyzn dla włosów normalnych. Łączy cytrynę znaną z właściwości odświeżających z musującą formułą.

4) Kwiat lipy - przeznaczony do włosów przetłuszczających się zawiera działający łagodząco kwiat lipy. Działa oczyszczająco nie obciążając włosów.

5) Mango i kwiat Tiare dla włosów normalnych łączy w sobie działające uelastyczniająco mango z pieknie pachnącym kwiatem Tiare

6) Rumianek i miód kwiatowy - przeznaczony do włosów blond, łączy w sobie rumianek mający właściwości rozjaśniające i nadające miękkość łączy się z odżywczym miodem kwiatowym. Włosy mają być bardziej rozświetlone i błyszczące.

7) Żurawina i olejek arganowy to seria przeznaczona dla włosów farbowanych lub z pasemkami. Łączy odżywiający olejek arganowy z żurawiną działającą przeciwutleniająco i ochronnie.

Cena: ok. 7zł

Więcej o: