VeryVery... od stóp do głów

Kolejna edycja lotnego butiku VeryVery już w ten weekend. VeryVery podpowie jak modnie przywitać lato. Będą nowe kolekcje, nowe nazwiska i całkiem nowa Ty! A to wszystko już 12 i 13 czerwca w Atelier Wilcza 28/6.

VeryVery zaprasza na swoją letnią odsłonę . Sukienki na większe i mniejsze letnie imprezy, połyskujące dzianiny na każdą okazję, odważne kryzy i draperie. Kolekcje jak zwykle przygotowały: Dominika Adamczyk , Joanna Werc , Joanna Hawrot , Żaneta Górska-Biernat oraz gościnnie - Agnieszka Światły .

Agnieszka Światły jest absolwentką Szkoły Projektów i Stylizacji ubioru we Wrocławiu. Dzięki swoim kolekcjom znalazła się w finale wielu prestiżowych konkursów m.in. New Look Design 2008, Gryf Fashion Show 2009, Oskary Fashion 2006, Off Fashion 2008. W 2008 roku znalazła się w gronie pięciu finalistów konkursu New Look Design. W tym samym roku jej kolekcja "Extravaganza" została nagrodzona w konkursie Gryf Fashion Show 2008 w kategorii Haute Couture. Wszystkie autorskie kolekcje Agnieszki Światły są niezwykle delikatne, kobiece i luksusowe , tkaniny tylko naturalne: jedwabie, wełny, kaszmir, zawsze w pięknej kolorystyce.

Projekt: Agnieszka Światły, fotograf: Michał Paz, modelki: gaga models, makijaż/fryzury: LenaProjekt: Agnieszka Światły, fotograf: Michał Paz, modelki: gaga models, makijaż/fryzury: Lena fot. mat. prasowe VeryVery

Letnia METAMORFOZA

Jeśli przegapiłaś wiosnę (a nie było to trudne w tym roku) i właśnie teraz, wraz pierwszymi naprawdę ciepłymi dniami poczułaś potrzebę zmiany w swoim wyglądzie, koniecznie wpadnij na weekend z VeryVery. Ponieważ tym razem hasłem przewodnim jest: METAMORFOZA !

Możesz przyjść jako nieśmiała blondynka, a wyjść jako pewna siebie, szałowo ubrana brunetka. A czemu nie? Meta-sztab już w gotowości: czeka na was profesjonalna fryzjerka (Alina Dębowska), wizażystka i stylistka ( Joanna Sawka), manicurzystka oraz oczywiście nasze piękne ubrania i służące radą projektantki. Zapisy na warsztaty z wizażu i usługi fryzjerskie wymagane, prosimy zgłaszać się na adres: veryverywarsaw@gmail.com .

Zapraszamy już 12 i 13 czerwca do Atelier Wilcza 28/6 , od 11.00 do 19.00. Więcej na www.veryvery.pl , veryverybloguje.blogspot.com . oraz www.atelierwilcza.pl .

zaproszenie VeryVeryzaproszenie VeryVery fot. mat. prasowe VeryVery

Więcej o: