Natalie Portman w nowej roli

Natalie Portman zostanie twarzą perfum Christiana Diora.

Natalie Portman po raz pierwszy weźmie udział w kampanii urodowej. Aktorka podpisała już kontrakt, ale nie wiadomo jeszcze, które perfumy będzie promowała. Reprezentant marki, Claude Martinez tak uzasadnił wybór Natalie:

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że dołączyła do nas Panna Portman. Z wdziękiem będzie reprezentowała cechy marki Dior - luksus i glamour.

Aktorka Natalie PortmanAktorka Natalie Portman Fot. Evan Agostini AP

W ten sposób aktorka dołączyła do takich gwiazd jak Monica Bellucci, Sharon Stone czy Charlize Thero n. 28-letnia aktorka wyraziła ostatnio swoje obawy dotyczące starzenia:

Patrzysz na osoby, które 5 lat temu były lśniącymi gwiazdami, a teraz gasną. To jest trudne, kiedy nagle uświadamiasz sobie, że masz 40 lat.

Być może dlatego zdecydowała się na reklamę perfum. Jakby następna okazja mogła się już nie pojawić. Mimo wielu obaw, aktorka zastrzegła, że nie zamierza robić sobie operacji plastycznych.

Dziwimy się, że rynek urodowy tak późno upomniał się o Natalie, która ma wyjątkowo świeżą, młodzieńczą urodę oraz jest elastyczna w kwestii zmian wizerunku.

Natalie Portman na pokazie filmu 'Love And Other Impossible Pursuits' podczas Festiwalu w TorontoNatalie Portman na pokazie filmu "Love And Other Impossible Pursuits" podczas Festiwalu w Toronto AP/Evan Agostini

Jennifer Lopez -Love & Glamour

Natalie Portman na pokazie filmu 'Love And Other Impossible Pursuits' podczas Festiwalu w Torontomateriały prasowe

Więcej o: