Okulary Louis Vuitton - przegląd

Firma Louis Vuitton słynie z toreb podróżnych, ale w jej asortymencie znajdziecie też modne okulary. Zobaczcie galerię.

Okulary sygnowane logo słynnego domu mody są jednym z najlepiej sprzedających się produktów , tuż obok perfum i torebek. To "odrobina " luksusu na jaką stać nie tylko najbogatszych. Niektórzy wybierają modele z dużym, rzucającym się logo, a inni wolą skromniejsze symbole. Klienci unikający ostentacji znajdą coś dla siebie wśród propozycji Louis Vuitton. Okulary mają małe logo na rączkach, albo są ozdobione charakterystycznym kwiatkiem lub wzorami znanymi z torebek marki.

Okulary z kolekcji Louis Vuitton na lato 2010Okulary z kolekcji Louis Vuitton na lato 2010 www.louisvuitton.com

W kolekcji francuskiej marki można znaleźć klasyczne okulary , które będą pasować do każdej stylizacji, jak i modniejsze wzory. Wśród propozycji na lato 2010 najciekawsze wydają się proste modele z kolorowymi oprawkami przypominającymi gałązki oraz okulary z falowanymi rączkami . Reszta fasonów jest prostsza i bardziej klasyczna.

Niektóre modele będą idealną alternatywą dla osób, którym znudziły się już klasyczne Ray-Bany i szukają nowych, równie ciekawych, ale mniej oklepanych fasonów. Marka Louis Vuitton zadbała o design i wykonanie okularów, a swoją kolekcję zaplanowała tak, że osoby o różnym stylu ubierania się znajdą wśród propozycji coś dla siebie. Zobacz galerię !

Okulary z kolekcji Louis Vuitton na lato 2010Okulary z kolekcji Louis Vuitton na lato 2010 www.louisvuitton.com

Więcej o: