Gisele Bundchen wróciła na wybieg

Gisele, najlepiej zarabiająca modelka świata powróciła na wybiegi. W ten weekend wzięła udział w Sao Paulo Fashion Week.

Po dłuższej przerwie spowodowanej ciążą i urlopem macierzyńskim Gisele powróciła do pracy . Najpierw wzięła udział w sesji zdjęciowej bielizny Hope udowadniając, jak świetnie wygląda po porodzie, a w ten weekend wystąpiła w pokazie podczas brazylijskiego tygodnia mody.

Gisele Bundchen na wybiegu podczas Sao Paulo Fashion WeekGisele Bundchen na wybiegu podczas Sao Paulo Fashion Week Gisele Bundchen fot. AP Photo

Brazylijska top modelka jest twarzą rodzimej firmy odzieżowej Colcci i wzięła udział w pokazie ich kolekcji podczas Tygodnia Mody. Gisele pojawiła się na wybiegu pierwszy raz od urodzenia syna.

Byłam bardzo zdenerwowana... ale jestem bardzo szczęśliwa, wszystko poszło dobrze." - powiedziała modelka.

Wcześniej, oglądając zdjęcia Gisele z jej pierwszej sesji po porodzie wiele osób wątpiło , że modelka wygląda tak dobrze, jednak teraz mają na to dowody . Na zdjęciach z brazylijskiego pokazu widać, że ciąża nie wpłynęła znacznie na idealną sylwetkę najlepiej zarabiającej modelki świata .

Gisele Bundchen promuje bieliznę

Więcej o: