Victoria Beckham cała w jaskółkach

Wiosenna kolekcja Miu Miu już w zeszłym roku stała się źródłem zachwytów gwiazd i inspiracją dla sieciówek. I wciąż zdobywa nowe fanki. Ostatnio w charakterystycznej sukience w jaskółki pojawiła się Victoria Beckham.

Wyjątkowa kolekcja już dawno zdobyła sympatię między innymi Kate Moss i Keiry Knightley . Nadruki kotków i jaskółek wzbudziły zachwyt rzeszy blogerek. Ostatnio do grona fanek dołączyła  Victoria Beckham , która kilka dni temu w Londynie pojawiła się w charakterystycznej, granatowej szmizjerce.

Miu Miu, wiosna - lato 2010

W tym sezonie kolekcja Miu Miu jest jedną z chętniej kopiowanych przez sieciówki . Pierwsza była Zara , którą tradycyjnie posądzano o zbyt dosłowne inspiracje. Obecnie jaskółki i kocięta możemy znaleźć niemal w każdej sieciówce. Słodkie zwierzątka opanowały głównie sukienki i biżuterię, ale znajdziemy je również na spodniach, piżamach i skarpetkach . Propozycje sklepów czasami ocierają się o plagiat, ale coraz częściej są to odległe inspiracje , które z pierwowzorem łączy jedynie motyw zwierzęcy. W kolekcji Miu Miu, słodkie wzorki zrównoważone są surowymi, "kanciastymi" krojami. W propozycjach sklepów uwypuklona została "infantylna" strona kolekcji. Jaskółki często pojawiają się w asyście falbanek i różu .

Od lewej, od góry: sukienka French Connection ok. 250zł, sukienka Dorothy Perkins ok. 136zł, apaszka Miss Selfridge ok. 65zł, sukienka Bluebanana.com ok,. 160zł.

Od lewej, dół: sukienka Miss Selfridge ok. 205zł, pierścionek Modcloth.com 70zł, kolczyki Miss Selfridge ok. 15żł, naszyjnik Tosphop ok. 50zł, granatowa koszulka Forever21 ok. 54zł, różowa bokserka Topshop ok. 136zł

Szafa gwiazd za grosze: naszyjnik XXL

kolaż Lula.pl

Trend jaskółkowy ...
Więcej o: