2010 AdiCUP Consortium Pack

Firma adidas zorganizowała swoje własne mistrzostwa w piłce nożnej adiCup 2010 i przygotowała 4 zestawy dla fanów i fanek tego sportu.

Turniej adiCup odbędzie się w 5 miastach z udziałem 76 drużyn. Finał rozegrany zostanie już 26 czerwca w Herzogenaurach, w tym mieście znajduje się siedziba firmy adidas. Turnieje eliminacyjne odbywały się w Nowym Jorku , Tokio i Berlinie , a ostatni z nich odbędzie się 20 czerwca w Londynie . Na te mistrzostwa firma przygotowała cztery zestawy sportowe.

Każdy komplet składa się z pary sneakersów , torby i koszulki . Buty zostały stworzone na wzór piłkarskich korków i mają identyczne przeszycia, jak obuwie piłkarzy. Torby są klasyczne - mają dwie rączki i logo adidas . Zestawy różnią się tylko koszulkami. W londyńskiej paczce koszulka ma trójkątny dekolt, berlińskiej - okrągły, a zielona koszulka ma kontrastujący - żółty kołnierzyk.

2010 AdiCUP Consortium Pack - zestaw adidas dla fanów piłki nożnej2010 AdiCUP Consortium Pack - zestaw adidas dla fanów piłki nożnej www.colette.fr

W sklepie Colette można kupić trzy zestawy , każdy reprezentuje inne miasto - błękitno-biały komplet to Londyn , zielono-żółty to Tokio , a biało-czarny to Berlin . Każdy z nich kosztuje 200 euro .

2010 AdiCUP Consortium Pack - zestaw adidas dla fanów piłki nożnej2010 AdiCUP Consortium Pack - zestaw adidas dla fanów piłki nożnej www.adicup.com

Najbardziej podoba mi się zestaw:
Więcej o: