Japonki Havaianas - GALERIA!

Najlepszym obuwiem na lato są odkryte buty. Zobaczcie co na upalny sezon przygotowała brazylijska marka Havaianas słynąca z doskonałych japonek.

Havaianas powstały w 1962 roku . Inspiracją były typowe, japońskie sandały Zori zrobione z pasków tkaniny i podeszwy z łodygi ryżu. Od tego czasu rozpoznawalnym elementem japonek Havaianas jest podeszwa ze wzorem ziarenek ryżu . Z roku na rok klapki Havaianas zyskują oraz większe rzesze zwolenników, a marka jest jedną z najpopularniejszych firm produkujących japonki. Hasło przewodnie z lat 70. "Havaianas. Prawdziwe " obowiązuje także dziś i jest gwarancją, że produkty brazylijskiej marki nie tracą kształtu, nie mają nieprzyjemnego zapachu, a ich paski się nie rozciągają. Kopia zawsze będzie gorsza od oryginału.

Japonki Havaianas (lato 2010)Japonki Havaianas (lato 2010) www.havaianas.com

Japonki to nieodzowny element garderoby surferów , dlatego w kolekcji Havaianas nie mogło zabraknąć surferskich motywów, jak fale, słońce, palmy i hawajskie kwiaty. W linii fun klapki ozdabiają rysunki okularów i obrazek leśnej drogi. Fanom podmorskich głębin spodobają się trzy modele zainspirowane brazylijskim wybrzeżem. Pozostałe wzory zmajdziesz w GALERII !

Japonki Havaianas kosztują od 22-24 dolarów .

Japonki Havaianas:
Więcej o: