W stylu Nicole Richie - propozycje z przecen

Wieczorowe propozycje Nicole Richie są uniwersalne, proste, a przede wszystkim - efektowne.

Nicole Richie wie jak przy niewielkim wysiłku wyglądać obłędnie. Proste zestawy nie muszą oznaczać banalnych . Mała czarna nabrała charakteru dzięki marynarce z cekinami. Natomiast "gwiazdą" drugiego zestawu jest asymetryczna, biała, zwiewna sukienka. Nicole założyła do niej skórzaną kurtkę, tworząc dziewczęcą stylizację z rockowym pazurem.

Poniższe zestawy sprawdzą się zarówno na co dzień jak i w bardziej odświętnych sytuacjach. Są łatwe do zaaranżowania, jeżeli mamy ubrania - bazy . Jeśli nie - warto się zaopatrzyć na przecenach, które właśnie się rozpoczęły. Zauważyłyśmy, że w tym roku oprócz charakterystycznych, trendowych ciuchów , w sieciówkach jest wyjątkowo dużo ubrań "basic", które na pewno nie przedawnią się z końcem lata.

Nicole Richie (Splash News/ East News), kolaż Lula.pl

Sukienka Topshop przeceniona z 180zł na 117zł, luźna marynarka z cekinów H&M przceniona ze 129zł na 60zł, szpilki Aldo przecenione z 329zł na 230zł.

Nicole Richie (Splash News/ East News), kolaż Lula.pl

Sukienka Asos przeceniona z ok. 1140zł na 800zł, kurtka Top Secret przeceniona ze 159zł na 109,90zł, botki Troll przecenione ze 129,90zł na 69,90zł.

W stylu Gwen Stefani

kolaż Lula.pl

Więcej o: