Maskara Hypnose Precious Cells od Lancome

Najnowsza maskara Lancome Hypnose Precious Cells jest nie tylko tuszem, który ma właściwości pogrubiające i wydłużające jednocześnie. Zawiera również kompleks, który ma regenerować rzęsy.

Wszystko zaczęło się w 2009 roku kiedy to marka Lancome w oparciu o wiedzę z dziedziny komórek macierzystych stworzyła preparat do pielęgnacji twarzy , którego zadaniem było optymalizować aktywność komórek macierzystych w skórze. Natomiast obecnie razem z działem badawczym w dziedzinie włosów wykorzystano tę wiedzę, aby stworzyć tusz do rzęs zdolny do odbudowy właściwości regeneracyjnych rzęs.

5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł Fot. Sklep internetowy

Cena: 105zł

Tusz zawiera kompleks składników aktywnych , których głównym komponentem jest wyciąg roślinny z komórek macierzystych jabłoni mający odbudowywać środowisko komórek macierzystych naskórka. Połączono go ze składnikami takimi jak:

- madekasozydem (zapobiegającym wypadaniu włosów),

- oraz argininą ( stymulującą mikrokrążenie i przyczyniającą się do przywrócenia gęstości włókien).

Budowa szczoteczki ma zapewnić efekt pogrubienia i wydłużenia. Wypróbowałam i muszę powiedzieć, że efekt jest naprawdę zadowalający.

W reklamie tuszu wystąpiła Julia Roberts:

K.B.

Owocowe kosmetyki pachnące latem

5 miejsce: Lancome Hypnose (6% głosów), cena 105zł

Więcej o: