Ile warte są ubrania Rachel Bilson?

Niepozorne zestawy gwiazd często kryją w sobie większą wartość niż niejedna kreacja wieczorowa. Zgadniecie, ile warte są codzienne ubrania Rachel?

Gwiazda nosząc najprostsze, niepozorne zestawy często sprawiają wrażenie "dziewczyny z sąsiedztwa" , która, mimo sławy, wciąż twardo stąpa po ziemi. Może tak jest, ale wraz z możliwościami rosną potrzeby. Dlatego ubrania, na które wydałybyśmy maksymalnie 500zł, gwiazdy są w stanie wydać 10 razy tyle. Podliczyłyśmy, że na najprostszy zestaw świata Rachel Bilson wydała ponad 5000zł. Najdroższa była torebka Philipa Lima (ok. 2700zł) i botki Rag&Bone (ok. 1500zł). Nie wiemy niestety jaką wartość ma prosta, biała bluzka Rachel. 5000zł to zawrotna suma, jak na tak niepozorny zestaw. Z drugiej strony zakup porządnych jeansów, skórzanej torebki i butów, które nie rozpadną się po jednym sezonie, ma sens. Lepiej jest inwestować w jakość niż w sezonowe trendy.

Wiele osób bulwersuje myśl, że można tyle wydać na ubrania. Inni twierdzą, że jeżeli się zarabia, to czemu nie? A jak Wy sądzicie?

Jeansy Paige Premium, Jimmy Jimmy Skinny, 200$ czyli ok. 600zł

Botki Rag & Bone 500$ czyli ok. 1500zł

Torebka Philip Lim, Edie Bow 900$ czyli ok. 2700zł

Okulary Ray Ban Wayfarer, 130$ czyli ok. 400zł

Z szafy gwiazd: ekskluzywne "kapcie" UGG Coquette

Wydawanie wysokich sum na ubrania...
Więcej o: