Pokaz bielizny Joanny Miszteli

W ubiegły czwartek, 24 czerwca w warszawskim klubie Herezja odbył się pokaz Joanny Miszteli. Projektantka zaprezentowała kolekcję bielizny Mirage oraz bikini SunKiss.

Joanna Misztela prezentując swoją odważną, a nawet całkiem grzeszną kolekcję bielizny postanowiła wyjść od modeli codziennych i zmierzać ku odważniejszym, bardziej erotycznym. Projektantka uważa bowiem, że kobiety potrzebują zarówno grzecznych, jak i niegrzecznych kreacji.

Pokaz kolekcji Mirage rozpoczął się całkiem grzecznie. Jako pierwsze zostały zaprezentowane beżowe komplety, które sprawiały wrażenie bardzo wygodnych. Późniejsze modele odsłaniały coraz więcej. Były bardziej kobiece i "niegrzeczne". Na koniec modelki wyszły w kreacjach z różnokolorowych piór . Kilka modeli z kolekcji liczącej 20 unikatowych egzemplarzy od razu zostało kupionych. Po tej prezentacji zgromadzeni goście mogli posłuchać Tomasza Osieckiego, który zagrał na sitrze oraz obejrzeć taniec brzucha w wykonaniu Shimmy Belly Dance. Po przerwie została zaprezentowana linia 9 kompletów bikini SunKiss . Wszystkie kostiumy zaprojektowane przez Joanne są niezwykle ozdobne - wyszywane kryształkami Swarovskiego oraz szlachetnymi kamieniami i opalanymi płatkami kwiatów, dzięki czemu doskonale się sprawdzą podczas eleganckich przyjęć nad basenem .

Co sądzisz o odważnej bieliźnie?
Więcej o: