NASZ TEST: pielęgnacyjny zabieg na twarz

Udając się do salonu spa najczęściej poddajemy się zabiegom na ciało. Warto jednak pamiętać, że skóra na twarzy także wymaga dogłębnej pielęgnacji. Sprawdziliśmy, jakie efekty daje zabieg o tajemniczo brzmiącej nazwie Secrets de Sothys!

Opis zabiegu:

Zabieg Secrets de Sothys ma stanowić kompletny program pielęgnacyjny i przeciwzmarszczkowy, który pobudza wszystkie pięć zmysłów za pomocą magicznych aromatów, delikatnych konsystencji preparatów i masażu Digi-Esthetique . Zabieg ma pobudzać procesy odnowy komórkowej i chronić skórę przed niszczącym działaniem stresu.

Zabieg Secret de Sothys, Empire HairZabieg Secret de Sothys, Empire Hair materiały prasowe

Moja opinia:

W salonie panowała bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz ciepła atmosfera: światło świec, relaksująca muzyka, zmysłowe aromaty. Na początek kosmetyczka wykonała delikatny masaż całego ciała, następnie przystąpiła do zabiegu pielęgnacyjnego twarzy.

Zabieg składał się z kilku faz:

- faza oczyszczania z użyciem gęstego balsamu do demakijażu oraz delikatnego mlecznego toniku - odnowa naskórka, z użyciem peelingu z drobinkami pereł i wyciągiem z lilii wodnej - kompletne działanie przeciwzmarszczkowe, dzięki zastosowaniu zmysłowego kremu do masażu Digi-Esthetique. Podczas tej fazy zabiegu kosmetyczka wykonała masaż twarzy, szyi i dekoltu. Była to najprzyjemniejsza część zabiegu, cudownie relaksująca. - trójwymiarowy efekt liftingu: aplikacja żelu wygładzającego i maski poprawiającej wygląd nakładanej na ciepło. Podczas tej fazy zabiegu kosmetyczka wykonała mi dodatkowo masaż stóp. Po 15 minutach usunęła maskę, a moja skóra była doskonale napięta.

Podczas zabiegu kosmetyczka używała kosmetyków z linii Secrets de Sothys. Mają delikatną konsystencję, pięknie pachną, do tego zawierają silny składnik aktywny o działaniu relaksującym.

Podczas całego zabiegu czułam się zrelaksowana i wypoczęta. Efekty zabiegu były rewelacyjne: skóra była wygładzona, doskonale nawilżona, napięta i rozświetlona. Efekty zabiegu utrzymywały się przez kilka dni. Zdecydowanie polecam zabieg, szczególnie przed wielkim wyjściem :)

Nasz test: drenaż limfatyczny

Więcej o: