Piękne włosy według Jennifer Aniston

Każda kobieta pragnie, by jej włosy były zdrowe, lśniące i pełne blasku. Niewątpliwie piękne włosy, czy farbowane, czy nie są atrybutem każdej kobiety. Zobacz jakich 3 kosmetyków do pielęgnacji nie powinno ci zabraknąć.

Jennifer Aniston jest jedną z tych gwiazd, której wiele kobiet zazdrości. Nie chodzi tu oczywiście jedynie o jej urodę, ale również bardzo dobrą kondycję włosów aktorki. Ona sama dziwi się, że ludzie komplementują jej włosy:

Zawsze mnie dziwi, że ludzie komplementują moje włosy. Moje włosy przechodziły te same fryzjerskie zabiegi, co włosy każdej innej kobiety. Poczynając od trwałej ondulacji przez prostowanie do farbowania i rozjaśniania. Poza tym moje włosy są ścięte w bardzo prosty sposób. Można by się spodziewać, że po tych wszystkich zabiegach włosy będą suche, łamliwe i pozbawione blasku. Odnalazłam jednak kilka produktów, które zmniejszają i zapobiegają uszkodzeniom włosów spowodowanych farbowaniem i rozjaśnianiem. Zachowują zdrowy wygląd. Są miękkie i błyszczące".

Oto 3 produkty, które pomogą ci osiągnąć dobre efekty pielęgnacyjne:

1) Maski do włosów

L'oreal Proffesionnel Intense Repair, cena ok. 60zł

Kerastase, Nutridefense, cena 120zł

Przynajmniej raz w tygodniu używaj maski do włosów . Nie zawsze musi to być produkt profesjonalny, jednak warto się w taki zaopatrzyć i korzystać z niego raz na jakiś czas. Nie tylko jest bardziej wydajny, ale również głęboko odżywia. Nie sugeruję, że nieco tańsze maski się nie sprawdzą. Jednak ze swojego doświadczenia wiem, że profesjonalne produkty czy to kosmetyczne, czy fryzjerskie bogatsze są w składniki aktywne i tym samym działają bardziej efektywnie.

Po nałożeniu użyjcie grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Pomoże wam to nałożyć produkt równomiernie. Pozostawcie maskę przynajmniej na 20 minut i spłucz chłodną wodą. Zamknie ona łuski włosa sprawiając, że będą bardziej gładkie i odporne na łamanie.

Polecam również zostawić maskę na włosach na noc i zmyć ją rano.

2) Odżywcze serum

Serum jest świetnym produktem utrzymującym prawidłowe nawilżenie włosów. Są znacznie bardziej wygładzone. Nie obciąża ich zanadto. Jeśli twoje włosy się puszą - będzie to dla ciebie idealne rozwiązanie. Dobrze jest również go użyć przed stylizacją. Będą się lepiej układały.

Kerastase, Noctogenist, serum na noc, cena: 120zł

Avon, Advance Techniques Frizz Control, Anti Frizz Serum, cena: 19, 90zł

3) Spray chroniący włosy przed wysoką temperaturą

Jeśli prostujecie, lub kręcicie włosy na lokówkę - warto zaopatrzyć się w spray lub płyn, który będzie chronił twoje włosy przed temperaturą, która nie wpływa na dobrą kondycję naszych włosów. Już samo suszenie ich suszarką sprawia, że są bardziej przesuszone i łamliwe. Kosmetyk tego typu zdecydowanie zminimalizuje szkody. Zwracajcie uwagę szczególnie na końcówki włosów, które są najbardziej narażone na zniszczenie.

Spray Got2be, cena 20zł

L'oreal Hot Spray, cena 18zł

K.B.

Jakie są wasze ulubione produkty do pielęgnacji włosów? Macie jakieś ulubione kosmetyki, które możecie polecić?

Zobacz też:

Trendy z wybiegów - proste fryzury królują

Więcej o: