Jaki podkład wybrać na lato?

Lato jest taką porą roku, że nie każdy podkład stanie na wysokości postawionego mu zadania Nie wiesz jaki podkład wybrać na letni czas? Zobacz nasze propozycje.

Zastanawiasz się czy powinnaś używać w lecie podkładu? Odpowiedź brzmi tak, ale wybieraj raczej te lekkie i nawilżające. Dobrze też sprawdzi się puder transparentny, lub nawilżający krem koloryzujący z SPF 15.

Najważniejsze, by podkład był beztłuszczowy i zawierał filtr ochronny. najlepiej rozprowadzić go palcami. Tym sposobem lepiej się wchłonie i dłużej utrzyma na twarzy.

Radzę zrezygnować z bardzo kryjącego pudru, lepiej wybierz taki, który delikatnie brązuje skórę. Bronzer jest najlepszym sprzymierzeńcem letniego makijażu. Pod warunkiem, że będziesz go nakładała na nos, czoło i kości policzkowe , czyli miejsca, gdzie naturalnie słońce dociera najszybciej. Wieczorem jego ciepły odcień możesz skontrastować z jasnym różem na policzkach. Opalenizna będzie wydawała się intensywniejsza.

Do odświeżenia skóry używaj wody termalnej. jeśli masz problem ze świecącą się cerą powinnaś zawsze nosić ze sobą bibułki matujące. Są one świetnym rozwiązaniem nie tylko latem.

W galerii znajdziecie nasze propozycje podkładów.

Więcej o: