Makijaż w stylu Beyonce - WIDEO

Większość z was z całą pewnością kojarzy makijaż Beyonce z teledysku do piosenki "Why don't you love me". Trzeba przyznać, że robi piorunujące wrażenie. Oto instrukcja jak go wykonać krok po kroku.

Cera:

Użyj rozświetlającego podkładu .nie powinien być jaśniejszy niż naturalny odcień twojej skóry. Korektorem w kremie rozjaśnij okolice oczu, nie tylko miejsce od oczami, ale również powieki oraz skronie. Wklep go delikatnie palcami. Jeśli twoja skóra za nadto się świeci - użyj transparentnego pudru. Pora na róż i bronzer . Róż powinien mieć bardziej różowy odcień. Muśnij nim kości policzkowe na samym ich szczycie, bronzerem natomiast możesz wymodelować kształt twarzy. Nałóż odrobinę na zewnętrzne boki czoła, nos i środek brody .

Oczy:

Cieniem w kolorze wanilii pomaluj górną i dolną powiekę . Następnie użyjcie szarego, lub ciemnośliwkowego cienia w miejscu załamania górnej powieki i mocno w jej kąciku. Nie bójcie się rozprowadzić go mocno w górę ku brwi. Rozetrzyjcie go odrobinę . Miejsce tuż pod brwią rozjaśnijcie waniliowym cieniem.

Najważniejszymi szczegółami tego makijażu o jakich nie możecie zapomnieć są ciemne brwi, oraz kreski zrobione eyelinerem. Kreska poprowadzona eyelinerem ma być nie tylko gruba, ale również długa, poprowadzona poza granicę oka i unosząca się lekko w górę. Tak, aby sprawiało to wrażenie kociego spojrzenia.

Kiedy skończycie z rysowaniem kreski - użyjcie białego cienia tuż pod nią tak jak na filmiku:

Nałóżcie go również na dolną powiekę . A następnie ciemnym (na przykład grafitowym cieniem) namalujcie grubą kreskę tuż pod linią dolnych rzęs. Kreska powinna wychodzić podobnie jak górna poza granicę oka i biec dokładnie pod białą.

Oczywiście sztuczne rzęsy będą tu niezbędnym elementem do wykończenia makijażu oczu.

Brwi maksymalnie przyciemnijcie kredką - najlepiej czarną. Pilnujcie, by linia rzęs nie była zbyt cienka.

Usta:

Ponieważ w tym makijażu najważniejsze są oczy - pomalujcie usta delikatnie pudrową pomadką i niech zostaną matowe.

Obejrzyjcie teledysk i oceńcie całość:

Jak podobają ci się makijaż Beyonce?
Więcej o: