Miss Marc się zmienia

Miss Marc zmienia się z sezonu na sezon. Jej twórca powiedział, że dojrzała. Jesienią prezentuje nowy wizerunek.

Miss Marc to dziewczynka narysowana dla Marca Jacobsa. Amerykański projektant postanowił do świata mody wnieść trochę uśmiechu i tak powstała panna Jacobs. Komiksowa dziewczynka ma ciemne włosy, duże oczy i zupełnie przypomina Lilo z bajki Disneya "Lilo i Stich ". Pojawia się na dodatkach z jego młodzieżowej kolekcji Marc by Marc Jacobs .

rysunek: Willam Broome - Miss Marc dla Marc by Marc Jacobsrysunek: Willam Broome - Miss Marc dla Marc by Marc Jacobs www.williambroome.co.uk

Dziewczynkę narysował Will Broome . Współpracuje on z wieloma firmami ze świata mody m.in.: Gucci, Missoni, Hugo Boss, Topshop i Wedgwood, ale to Marc jacobs był jego pierwszym klientem. Will studiował projektowanie mody na St. Martins, gdy jeden z jego kolegów zapytał go czy nie chciałby zrobić kilka rysunków dla Jacobsa. Wtedy postanowił na dobre zająć się rysowaniem.

Miss Marc bardzo się zmieniła. Kiedy po raz pierwszy ją narysowałem wyglądała jakby nadużywała narkotyków. Dorosła trochę." - powiedział Will Broome.

Kolekcja Marc by Marc Jacobs (jesień/zima 2010/2011)Kolekcja Marc by Marc Jacobs (jesień/zima 2010/2011) www.marcjacobs.com

W jesiennej kolekcji możemy zobaczyć dwa oblicza Miss Marc . Jedno tradycyjne z długimi włosami i drugie, zupełnie odmienione. Nowa panna Jacobs ma krótsze włosy, okulary i przypomina komiksową wersję Anny Wintour . Na etui na laptopa dziewczynka wystylizowana na królową amerykańskiego Vouge'a otoczona jest przez postacie z Alicji w Krainie Czarów. Nowy wizerunek doskonale do niej pasuje. Jest bardzo uśmiechnięta i widać jej zęby, co w jej przypadku zdarza się bardzo rzadko.

Zobacz rysunki Miss Marc i torby z jesiennej kolekcji w GALERII !

Nowa Miss Marc:
Więcej o: