Jessica Simpson w nowym programie MTV

"Jessica Simpson: Cena piękna" - tak nazywa się nowy program piosenkarki, który jest obecnie emitowany w MTV Polska. Gwiazda podróżując po całym świecie stara się znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy piękno jest pojęciem uniwersalnym?

Jessica wraz z dwójką przyjaciół CaCee Cobb i Kenem Pavesem wybierają się w podróż po całym świecie. Towarzyszy im oczywiście kamera. Tym razem nie jest to jednak wycieczka krajoznawcza. Nie zgłębiają tajników samej kultury, ani języka. To próba wkroczenia głębiej w tajemnice piękna. Odpowiedzenie sobie na pytanie co jest jego źródłem, poznanie go od różnych stron i zrozumienie.

Gwiazda z przyjaciółmi dowiadują się przy okazji jak kobiety z różnych stron świata dbają o urodę i jakie mają sposoby na to by zachować ją na dłużej.

Możemy zdradzić, że Jessica wraz z przyjaciółmi odwiedzą na przykład Indie, gdzie wezmą udział w Boollywoodzkich tańcach, poznają również tamtejsze zabiegi upiększające twarz i ciało, Francję, gdzie Jessica będzie się bawiła w profesjonalną modelkę z wybiegów oraz Tajlandię, która przeniesie w zupełnie inny klimat medytacji, masaży i egzotycznych potraw, które jak się okaże również mogą mieć zbawienny wpływ na cerę.

Nasi podróżnicy pomagają również chorej pacjentce z rozszczepionym podniebieniem, która dzięki fundacji Operation Smile , wspieranej od lat przez Jessikę, otrzyma szansę na normalne życie.

Znając Jessicę - możemy być niemal pewni, że dostarczy nam ona nie tylko wiele rozrywki, ale również kupę śmiechu.

Dwa pierwsze odcinki możecie już obejrzeć na stronie internetowej MTV.

Program będzie emitowany w niedziele o godzinie 13:00, powtórki możecie zobaczyć w soboty o 11:30.

Czy widziałyście już jakieś odcinki? Co myślicie o programie?

Więcej o: