Torebki z kolekcji Pre-Fall Jimmy Choo

Marka Jimmy Choo oprócz pięknych butów oferuje też eleganckie torebki idealnie pasujące do szykownego stylu swoich klientek.

W kolekcji pre-fall marki prowadzonej przez Tamarę Mellon widać trendy z lata i zapowiedź tendencji na jesień/zimę. Tworząc kolekcję na przełom sezonów projektanci Jimmy Choo postawili na zwierzęce motywy , które zostały pokolorowane i rozmazane. W ten sposób uzyskali niesamowite grafiki będące jednym z głównych trendów nadchodzącego sezonu. Widać też motyw dzikiego zachodu - frędzle , które ozdabiają torby, jak i modny od dłuższego czasu rockowy styl w postaci ćwieków i nitów .

Żadna kolekcja nie może się obejść bez klasyki . Proste torby z delikatnymi ozdobami to doskonała propozycja dla wielbicielek nierzucającej się w oczy elegancji. Kobiety, które lubia błyszczeć również znajdą coś dla siebie. Ozdobne kopertówki i mini-torebeczki to idealna propozycja na wieczorne wyjście.

Kolekcja Pre-Fall Jimmy Choo to luksus i moda w najlepszym wydaniu. Obejrzyj zdjęcia - GALERIA .

Torebka na klucze Jimmy Choo kolekcja Pre-Fall - 245 euroTorebka na klucze Jimmy Choo kolekcja Pre-Fall - 245 euro www.jimmychoo.com

Więcej o: