Tydzień Mody Plażowej cz. 2

Podczas Mercedes-Benz Fashion Week Swim 2011 Lisa Maree zachwyciła dzierganymi kostiumami, Ed Hardy młodzieżowymi grafikami, a Trina Turk żywymi kolorami.

Kolekcja Lisa Maree spodoba się romantyczkom i dziewczynom lubiącym podkreślać kobiecość. Dziergane opalacze przypominają stringi z których zasłynęły polskie koronczarki. Są bardzo kobiece i zmysłowe. Przywodzą na myśl styl hippie i wyzwolone lata 70.. Zestawione z dżinsowymi spodenkami będą idealnym zestawem na upalne lato.

Kolekcja Triny Turk to propozycja dla bardziej klasycznych kobiet. Proste, kobiece fasony, ciekawe wzory, niesamowite kapelusze i wspaniałe tuniki to składowe naprawdę udanej kolekcji.

Kostium kąpielowy z kolekcji Trina TurkKostium kąpielowy z kolekcji Trina Turk Trina Turk fot. AP Photo

Projektanci Ed Hardy poszli w zupełnie inną stronę. Postawili na młodość okraszoną siłą, pewnością siebie i buntem. Kwiaty, serca w ciemnej, jakby rockowej oprawie znane ze sławnych tatuaży Hardy'ego idealnie sprawdzają się na kostiumach. Nieregularne wzory, ciekawe nadruki i feeria barw to główne cechy tej kolekcji. Ciekawostką są gorsety plażowe, które idealnie się sprawdzą podczas wieczornej imprezy nad basenem.

Który styl najbardziej się Wam podoba? GALERIA !

Najbardziej podoba mi się kolekcja:
Więcej o: