Buty Chanel z kolekcji pre-fall

Buty z kolekcji Chanel pre-fall nie mają cechy wspólnej poza logo marki. Zwykłe buty na wieczorne wyjścia nie mogą się równać z doskonałymi, klasycznymi kozakami i botkami.

Kolekcja jest jakby nierówna. Ładne, proste kozaki idealne dla wielbicielek klasyki oraz pikowane botki z kieszonką to wyjątkowo udane projekty . Do tego grona można wrzucić też pikowane trampki , które spodobają się zwolenniczkom wygody w luksusowym wydaniu. Casualowe buty są naszym zdaniem ładniejsze niż modele wyjściowe. Satynowe szpilki ozdobione perłami, czy złote sandałki z kokardką to subtelna elegancja, ale marka taka, jak Chanel powinna oferować coś lepszego, ładniejszego, nietuzinkowego.

Ciekawym pomysłem są kieszonki doszyte z boku botków i kozaków. Podoba nam się też dodanie do kolekcji ciężkich butów w wojskowym stylu i pikowanych krótkich kozaków z kieszonka na suwak. Wielkim plusem jest to, że kolekcji pre-fall Chanel można znaleźć buty na różne okazje - na co dzień, na zimowe spacery, czy sylwestrowe przyjęcie. Co Wy sądzicie o tej kolekcji?

Zobaczcie GALERIĘ !

Więcej o: