Doda w obiektywie mistrza

W najnowszym numerze magazynu "Pani" możemy podziwiać Dodę w seksownej, ale i bardzo dorosłej sesji zdjęciowej!

Zdjęcia wykonał światowej sławy włoski fotograf Pierpaolo Ferrari , który ma na swoim koncie zdjęcia dla takich magazynów jak Vogue czy W, w jego portfolio można znaleźć też kampanie reklamowe dla luksusowych marek m.in. dla Emporio Armani .

pierpaoloferrari.compierpaoloferrari.com fot. pierpaoloferrari.com

Zdjęcie na okładce utrzymane jest w nieco innym klimacie niż reszta zdjęć Dody w magazynie - tylko to jedno jest kolorowe (piosenkarka wystąpiła w długiej różowej sukni z gorsetem sznurowanym czarną wstążką - kreację zaprojektował Maciej Zień ). Pozostałe zdjęcia są czarno-białe i odrobinę tajemnicze.  Naszym zdaniem to jedna z lepszych sesji zdjęciowych Dody - nie tylko fotograf zaprezentował światowy poziom, także modelka wypadła doskonale. Warto też dodać, że podobno sam Pierpaolo był zachwycony charyzmą z jaką Doda pozowała do zdjęć.

Doda w magazynie PaniDoda w magazynie Pani fot. skan

Sesja do sierpniowego magazynu "Pani" to nie pierwsza tak "dorosła" odsłona polskiej gwiazdy. Kilka lat temu mogliśmy podziwiać artystkę na okładce tego samego magazynu w grzecznej i bardzo eleganckiej odsłonie . Od tamtego czasu Dorocie udało się przejść transformację wizerunkową także w życiu prywatnym, a nie tylko w sesjach stylizowanych przez doświadczone stylistki!

Doda w magazynie PaniDoda w magazynie Pani fot. skan

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LUL I I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Co sądzisz o zdjęciach Dody wykonanych przez Pierpaolo Ferrari?
Więcej o: