Skarpety Hunter

Jednym z najważniejszych trendów ostatniej jesieni było noszenie skarpet do kaloszy. Ta moda utrzyma się również w tym roku.

Firma Hunter niezwykle szybko zareagowała na potrzeby ulicy . Projektanci marki zauważyli, że trendsetterzy zaczęli nosić skarpety z kaloszy, a co najważniejsze wyciągali je, by było je widać. Niektórzy nawet zawijali je na buty. Ta nowa moda na pokazywanie skarpet zaczęła się rozprzestrzeniać i sprawiała, że logo marki Hunter było zakryte. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu było stworzenie skarpet Hunter z naszytym logo.

Skarpety zostały zrobione z polaru . Na górze mają doszyty pasek ze sztucznego futra lub wełny ozdobiony logo marki. Są niezwykle ciepłe i doskonale wpisują się na najświeższe trendy. Teraz dzięki takim ciepłym skarpetom z polaru będziecie mogli nosić kalosze nawet w chłodne dni, a co najważniejsze nie będziecie musieli wybierać między logo a modnym zawinięciem. Pomysł marki Hunter jest znakomity . Brawa za spostrzegawczość, szybką reakcję i wyprzedzenie konkurencji!

Skarpety do kaloszy Hunter można kupić w internetowym sklepie Shopbop . Kosztują 40 dolarów .

Skarpety Hunter to:
Więcej o: