Miranda Kerr jest w ciąży

Informacja o ciąży Mirandy Kerr nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale osoba z bliskiego towarzystwa doniosła, że Orlando Bloom i modelka spodziewają się dziecka.

Na razie czekamy na potwierdzenie pary , które zapewne poczeka z informacją do momentu, gdy ciąża będzie widoczna. Póki co kariera modelki nabrała rozpędu i australijska modelka powinna korzystać z dobrej passy, jak najdłużej. Miranda zaczęła pracować na pokazach luksusowych domów mody, została twarzą Jil Sander . Ostatnio występuje też w ciekawych sesjach, które wzbogacają jej portfolio Aniołka Victoria's Secret.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona Miranda będzie kolejną modelką z grona piękności Victoria's Secret, która będzie miała dziecko. W ciąży jest Doutzen Kroes . Niedawno matką została Adriana Lima , a dwa lata temu Alessandra Ambrosio urodziła córkę. Żadna z nich nie miała problemu z powrotem do pracy. Świeżo upieczona matka Gisele wróciła już do pracy i możliwe, że utrzyma pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek.

Baby boom wśród modelek

Więcej o: