Nowy image Edyty Górniak

A może powrót do korzeni? W sobotę w Łodzi odbył się koncert "Siła muzyki - lato na półmetku", organizowany przez Radio Zet i stację TVN, którego największą gwiazdą była Edyta Górniak.

Edyta Górniak pokazała się w szarej, prostej, dżersejowej tunice, którą zaaranżowała w ciekawy sposób. Największą uwagę wzbudzały żółte okulary. Trend na kolorowe szkła rzeczywiście powrócił w tym roku, ale raczej w teorii. Na ulicach się nie przyjął. Upięte warkoczyki i pojedyncze piórko w uchu wskazywałyby na sentyment gwiazdy do swojego "indiańskiego" epizodu czyli roli Pocahontas. Być może Edyta chce nam zakomunikować, że mimo zmiany wizerunku, nie wstydzi się żadnych swoich projektów z przeszłości, nawet jeśli dziś brzmią już trochę archaicznie. W stylizacji Edyty jest wiele zaskakujących i odważnych elementów, które teoretycznie do siebie nie pasują. Błękitne paznokcie, sandałki w panterkę, piórko, naszyjnik i okulary pochodzą z różnych światów, a mimo to musimy przyznać, że razem wyglądają... całkiem dobrze! Pojedynczy kolczyk to najbardziej kontrowersyjny pomysł, który bardziej kojarzy się z inicjatywą zbuntowanej nastolatki, niż dojrzałej kobiety.

A co Wy sądzicie o zestawie Edyty? Podoba Wam się, a może gwiazdę poniosła wyobraźnia?

W sobotni wieczór stacja TVN pokazała koncert 'Siła muzyki - lato na półmetku'. Największą gwiazdą imprezy była Edyta Górniak. Piosenkarka w zupełnie nowych aranżacjach wykonała utwory 'Jestem kobietą' i 'To nie tak jak myślisz'. Uwagę widzów i fotoreporterów przykuła fryzura Edyty. Gwiazda miała zaplecione warkoczyki. Jeśli chodzi o śpiewanie to Edyta jak zwykle stanęła na wysokości zadania i dała świetny koncert. Tylko przy 'To nie tak jak myślisz' zapomniała pod koniec tekstu, ale skwitowała to uśmiechem.W sobotni wieczór stacja TVN pokazała koncert "Siła muzyki - lato na półmetku". Największą gwiazdą imprezy była Edyta Górniak. Piosenkarka w zupełnie nowych aranżacjach wykonała utwory "Jestem kobietą" i "To nie tak jak myślisz". Uwagę widzów i fotoreporterów przykuła fryzura Edyty. Gwiazda miała zaplecione warkoczyki. Jeśli chodzi o śpiewanie to Edyta jak zwykle stanęła na wysokości zadania i dała świetny koncert. Tylko przy "To nie tak jak myślisz" zapomniała pod koniec tekstu, ale skwitowała to uśmiechem. forum

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LUL I I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Moim zdaniem Edyta wygląda.
Więcej o: