Rzęsy jak odnóża owadów?

Wydawać, by się mogło, że w tym temacie nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć. Sztuczne rzęsy przybierają najróżniejsze kształty. Czegoś takiego jednak jeszcze nie było!

Na rynku wciąż pojawiają się nowe pomysły na rzęsy . Szał na sztuczne rzęsy zapoczątkowały aktorki, które używały ich podczas scenicznych występów. Potem były one powszechnie dostępne dla każdej kobiety, która miała ochotę dodać swojemu wizerunkowi odrobinę zmysłowości.

Dziś producenci wciąż prześcigają się w pomysłowości na coś jeszcze bardziej oryginalnego. I w momencie, kiedy wydawało się, że w tym temacie niewiele już pozostało do odkrycia - pojawiła się Jessica Harrison ze swoim absolutnie nietypowym projektem. Stworzyła rzęsy, które wyglądają jak odnóża owadów. Jeśli wierzyć opisom - są one prawdziwe! Do tej pory głównym celem sztucznych rzęs, czy tych doklejanych, czy przedłużanych było przede wszystkim upiększanie wizerunku . Te rzęsy wyglądają przerażająco. Wystarczy pomyśleć o wszystkich miejscach, w których te owady siadały.

Jessica Harrison to artystka, która jest znana ze swej niekonwencjonalnej twórczości i postrzegania świata z zupełnie innych perspektyw. W takich momentach pojawia się jednak pytanie, czy dla sztuki istnieją w dzisiejszych czasach jeszcze jakieś granice?

Zobaczcie wideo:

Co o tym myślicie?

W galerii znajdziecie też inne projekty i prace artystki!

Zobacz też:

Postaw na rzęsy

Weź udział w konkursie MOJITO

Jakie jest twoje zdanie o rzęsach?
Więcej o: